News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Social

Un pascanean se zbate intre viata si moarte, dupa ce a baut antigel

Un barbat a ajuns in stare grava la spital, acesta fiind in pericol de a-si pierde viata, dupa ce a baut antigel. Astfel, barbatul de 64 de ani, domiciliat in municipiul Pascani, a incercat sa se sinucida consumand etilenglicol (antigel – n.r.). Barbatul a fost transportat de urgenta la spital in coma, acesta prezentand si insuficienta renala acuta. Mai grav este faptul ca barbatul are un singur rinichi, celalalt fiind donat in urma cu mai multi ani. Pacientul a fost directionat catre spitalul Parhon, prognosticul fiind unul rezervat.
 
sursa www.bzi.ro

Citește și: {loadposition articlescategoryload}

Related posts

Concurs pentru ocuparea a două posturi la Oficiul Poștal Pașcani

Oana

Un cabinet pentru donatori de celule stem va fi deschis la Iasi

Redacția

Biserica din Rediu – Ruginoasa a fost sfințită de Mitropolitul Moldovei și Bucovinei

Redacția
Încarcă...