În această perioadă, terenul de tenis din municipiu se află în proces de reabilitare, motiv pentru care acesta nu poate fi folosit de către pășcăneni....
Terenul de tenis al municipiului îşi reconfirmă statutul de măr al discordiei. După ce în trecut a născut controverse între PSD şi fostul primar Grigore...