News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Social

Fratele primarului a fost condus astăzi pe ultimul drum

Fratele primarului Dumitru Pantazi a fost astăzi condus pe ultimul drum.   

Apropiați ai familiei celui decedat și mulți care l-au cuoscut au fost alături de cei îndurerați, în aceste momente de cumpănă. Familia, apropiații, vecinii, dar și o parte din consăteni s-au alăturat celor care trec prin aceste momente grele.

Reamintim faptul că Mihai Pantazi, fratele edilului local, avea 59 de ani. El a fost soțul procuroarei Codruța Pantazi. În urmă cu mai bine de un an de zile acesta a suferit un accident vascular, în urma căruia a rămas cu semipareză.

  

Citește și {loadposition articlescategoryload}

Related posts

Iluminatul festiv aprins la Tătăruşi de către edilul local şi copiii din localitate

Ema Roman

Telefonul Copilului 119: Mii de apeluri, în prima săptămână de funcționare. Printre cazurile semnalate, cel al fetiței din Constanța

Redacția

Patriarhul Daniel a sfințit raclele în care vor fi așezate moaștele Sfinților Paisie și Cleopa de la Sihăstria

Redacția
Încarcă...