
Sub 100 de manifestanți s-au strâns sâmbătă în fața sediului Ministerului de Interne din București pentru a protesta împotriva campaniei de intimidare și denigrare publică a jurnalistei Emilia Șercan.
Jurnalista a denunțat, luni, o acțiune de compromitere la adresa sa și a acuzat poliția că a scurs către un site o probă depusă de ea în dosarul amenințărilor primite după publicarea investigației.
» Citește continuarea pe pagina autorului


