News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Național

Cristiano Ronaldo ar fi refuzat o ofertă de la Kansas City înainte de a semna cu Al Nassr

Înainte de a semna cu saudiţii de la Al Nassr, atacantul portughez Cristiano Ronaldo a refuzat o ofertă de la gruparea americană Kansas City, anunţă cotidianul catalan Sport, care citează ESPN.

Din câte se pare, echipa americană prezentase o „ofertă interesantă”, atât de mult încât impresarii lui Cristiano Ronaldo ar fi avut diferite întâlniri cu oficialii de la Kansas City, înainte de a accepta oferta din Arabia Saudită. Salariul şi condiţiile comerciale au fost interesante pentru Cristiano, iar ambele părţi au fost „foarte aproape” de a ajunge la o înţelegere, notează sursa citată.

Potrivit jurnalistului Fabrizio Romano, care este şi jurnalist, aceste întâlniri au avut loc înainte de controversatul intervi

 » Citește continuarea pe pagina autorului

  

Related posts

Fostul președinte FIFA, Sepp Blatter, și fostul președinte UEFA, Michel Platini, au fost inculpați pentru fraudă și alte infracțiuni în Elveția

Redacția

Achitări în dosarul ANRP, după șapte ani. Scapă de condamnări zece inculpați, între care un fost deputat UDMR fugit în Ungaria

Redacția

Cum comentează Mircea Lucescu ideea plecării sale de la echipa națională, după eșecul cu Austria: „Voi creați incertitudinea”

Redacția
Încarcă...