Un președinte de asociație, către primarul Dimitru Pantazi: „Depun plângere penală pentru abuz în serviciu, dacă ApaVital sistează apa la blocul meu”
Surpriză pentru primarul Dumitru Pantazi, la audințele pe care le-a acordat astăzi cetățenilor. Obișnuit să vorbească, în astfel de momente, doar cu cetățenii, nu mică...
