De mâine, prețul la salubritate se majorează cu 56%! Primarul și-a făcut contract în 2013, firma administratorului public are datorii la salubritate, iar secretarul nu are contract deloc!
Pășcănenii vor fi nevoiți ca de mâine să plătească un preț la salubritate de 13 lei de persoană pe lună. Față de vechiul preț, de...
