Viceprimarul Vasile Axinte desemnat de primar să amendeze pășcănenii care construiesc ilegal
Începând de vineri, 6 septembrie, viceprimarul Vasile Axinte este împuternicit de primarul Dumitru Pantazi să aplice sancțiuni contravenționale celor care au construit fără a avea...
