Un bărbat în vârstă de 38 de ani din Brătești a decis să își încheie socotelile cu viața și s-a spânzurat. Macabra descoperire a fost făcută de un vecin, care a sunat la 112.
Acesta s-a spânzurat într-o anexă din spatele locuinței. Echipajul de pe ambulanța sosită la fața locului nu a mai putut face nimic, decât să constate decesul. Cadavrul a fost transportat la IML Iași pentru efectuarea necropsiei. Nu se cunoaște motivul pentru care bărbatul a recurs la acest gest extrem, însă conform rudelor a amenințat de mai multe ori că își va pune capăt zilelor.
Citește și: {loadposition articlescategoryload}


