News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Sănătate

Nici un dosar de candidat depus pentru concursul de manager la Spitalul Municipal Pașcani

Astăzi a fost ultima zi când se puteau depune dosarele de candidat pentru postul de manager al Spitalului Municipal de Urgență Pașcani. Până la ora 15.00 nimeni nu și-a manifestat intenția de a parcurge etapele concursului.

 

  

 Concursul organizat pentru ocuparea celei mai importante funcții din unitatea medicală se va relua. Conform procedurii de organizare,  până astăzi ar fi trebuit să fie depuse dosarele.

 Până la orele 15.00 nici un concurent nu și-a manifestat intenția de a candida. Acest lucru face ca procedura să fie reluată.

 Conform deciziei Consiliului de Administrație al unității medicale, până pe data de 7 ianuarie 2019, trebuie desemnat un nou manager. Până atunci la cârma instituției rămâne Costică Pânzaru.    

Related posts

Sute de rromi au ajuns în Suceava din Italia! I-au minţit pe vameşi că vin din Germania

Redacția

Primele imagini din interiorul Spitalului din Ploiești, în care doi oameni au murit

Redacția

Posturi vacante scoase la concurs, la Spitalul CF Pașcani

Redacția
Încarcă...