News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Poliție

La plimbare cu maşina furată! Ce greşeală a făcut proprietarul autoturismului

Doi tineri din Hârlău au fost prinşi de poliţişti după ce au furat o maşină cu care s-au plimbat până la Iaşi, după care au abandonat-o. Culmea, fără ca măcar să aibă permis de conducere.

 

 

  

Totul s-a întâmplat în noaptea de 09/10 iulie 2016, cu “bunăvoinţa” proprietarului maşinii care şi-a uitat cheia în portiera din dreapta faţă. A doua zi dimineaţă, omul a constatat că autoturismul dispăruse din locul în care a fost parcat.

Cei doi hoţi au fost identificaţi, iar organele competente continuă cercetările pentru stabilirea întregii situaţii de fapt.

{jcomments off}

 

 

Related posts

Tot mai mulți tineri, prinși fără permis la volan. Un șofer de 21 de ani, depistat de polițiști la Pașcani

Redacția

Dosar penal pentru alcool la volan

Răzvan Grecu

Minoră accidentată de un bărbat din comuna Todirești

Cătălin Cocoș
Încarcă...