News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Internațional

Cum a fost păcălit pilotul unui avion să aterizeze de urgență la Barcelona. VIDEO cu haosul declanșat pe pista aeroportului El Prat

Un avion ce zbura din Maroc spre Turcia a efectuat o aterizare de urgenţă pe aeroportul El Prat din Barcelona în primele ore ale zilei de miercuri. 28 de persoane aflate la bord au fugit pe pistă, provocând haos pe unul dintre cele mai mari aeroporturi din Spania.

Câțiva dintre fugari (migranți, după cum notează presa locală) chiar au reușit să se facă nevăzuți înainte ca forțele de ordine să ajungă la avion.

Autoritățile spaniole cred că a fost vorba despre un plan bine organizat.

O femeie însărcinată a simulat intrarea în travaliu

  

Cotidianul La Vanguardia prezintă imagini video cu migranții care fug pe pista aeroportului El Prat, în încercarea de a scăpa de forțele de ordine.

Atenție, români! TOP 6 destinații turistice pe care trebuie să le evitați în 2023

07 Dec, 17:41 | Știri externe

Politicianul rus Ilya Yashin, mesaj din închisoare pentru Vladimir Putin: ”Oamenii fug de tine, domnule președinte, nu vezi? Numele tău este asociat cu moartea și distrugerea!”

07 Dec, 17:13 | Știri externe

VIDEO | Fiica senatorului american Ted Cruz și-a provocat răni cu un cuțit: „Este o problemă de familie”

07 Dec, 15:29 | Știri externe

Potrivit sursei citate, situația de urgență a fost cauzată de o femeie însărcinată aflată la bordul zborului Maroc-Turcia. Ea a simulat intrarea în travaliu, anunțând echipajul că i s-a rupt apa. Femeia însărcinată a fost dusă la spital,

 » Citește continuarea pe pagina autorului

Related posts

Sultanul Erdogan grațiază șapte GENERALI PUCIȘTI bătrâni și bonavi. Printre ei, și creierul loviturii de stat anti-islamiste din 1997

Redacția

Vezi dacă o găsești pe acasă! Moneda evaluată de colecționarii din România la 1.200 de lei

Redacția

România, în cărți pentru Schengen după alegerile din Spania? Europarlamentar: „Sper ca aderarea țării noastre să rămână o prioritate”

Redacția
Încarcă...