News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Poliție

Tânăr din Ruginoasa bătut pe stradă. Polițiștii caută agresorul

Crește numărul persoanelor ce ajung pe patul de spital după ce au fost victimele unor agresiuni. Dacă de la începutul săptămânii și până miercuri, 5 persoane au ajuns în CPU Pașcani după ce au fost victimele unor agresiuni, astăzi un nou astfel de caz a ajuns în atenția noastră.

 

  

Gheorghe C., de 22 ani, din localitatea Ruginoasa a ajuns ieri la spital după ce a fost agresat de către o persoană necunoscută. Tânărul le-a povestit medicilor că se întorcea acasă în jurul orei 22.00, când a fost lovit cu o bâtă peste picior, iar mai apoi cu pumnii și picioarele.

Tânărul a fost transportat cu ambulanța la Spital unde medicii l-au diagnosticat cu traumatism la cap și o fractură la piciorul stâng.

Conform purtătorului de cuvânt al IPJ Iași, Alexandru Chelaru, oamenii legii au deschis o anchetă pentru a depista agresorul tânărului. 

Citește și {loadposition articlescategoryload} – Shortcut

Related posts

Urători avertizați de Poliția Locală pentru că s-au grăbit cu programul de sărbători. Puteți face acest lucru doar în ultimele două zile din an!

Teona Gherasim

Tânăr din Pașcani reținut într-un dosar de evaziune fiscală de 2,7 milioane lei (POZE PERCHEZIȚII)

Marius Parteni

La puşcărie cu cei care abandonează câini!

Redacția
Încarcă...