Sâmbătă,10 noiembrie, la liceul tehnologic „Mihai Busuioc” a avut loc concursul de matematică Nicu Şerban. La a doua ediţie a concursului,iniţiat de profesorul de matematică Gheorghe Iacob, au participat peste 200 de elevi din localităţile învecinate Paşcaniului.
Evenimentul a fost organizat în memoria lui Nicu Şerban, cel care şi-a desfăşurat activitatea în această şcoală ca profesor de matematică şi director şi s-a stins din viaţă în luna aprilie 2010 în urma unui infarct. La finalul concursului elevii au fost premiaţi cu diplome şi cărţi. Subiectele date au fost asemănătoare celor care se dau la evaluarea naţională. Competiţia s-a desfăşurat pe parcursul a două ore,iar până la începerea concursului, elevii împreună cu profesorii au vizitat liceul “Mihai Busuioc”.
Nr. Crt. |
Nume elev |
Clasa |
Scoala |
Invatator |
Punctaj |
|
1 |
Muntenescu Stefan Marian |
a III-a |
Todiresti nr. 1 |
Puiu Cristina |
100p |
Premiul I |
2 |
Puiu G. Andrei |
a III-a |
Todiresti nr. 1 |
Puiu Cristina |
95p |
Premiul I |
3 |
Lisman Emilia |
a III-a |
Heci |
Ungureanu Didina |
85p |
Premiul II |
4 |
Amariei Ligia |
a III-a |
Todiresti nr. 1 |
Muntenescu Luminita |
83p |
premiul II |
5 |
Puiu Gabriel |
a III-a |
Todiresti nr. 1 |
Agape Iuliana |
81p |
Premiul II |
6 |
Dolhascu Marian Daniel |
a III-a |
Todiresti nr. 2 |
Covasneanu Adina |
80,5p |
Premiul II |
7 |
Ungureanu Elena |
a III-a |
Todiresti nr. 1 |
Agape Iuliana |
76p |
Premiul III |
8 |
Moglan Narcis |
a III-a |
Gastesti |
|
73,5p |
Premiul III |
9 |
Bruma George |
a III-a |
Mogosesti Siret |
Gavrielei Mihaela |
68p |
Mentiune |
10 |
Porcilescu Elena |
a III-a |
Stroesti |
Ungureanu Cornelia |
67,5p |
Mentiune |
11 |
Bolohan Sebastian |
a III-a |
Gastesti |
Tarca Iulia |
65,5p |
Mentiune |
12 |
Balcan Andrei |
a III-a |
Todiresti nr. 1 |
Agape Iuliana |
64p |
Mentiune |
13 |
Gavrieli Adelina |
a III-a |
Mogosesti Siret |
Gavrielei Mihaela |
58p |
Mentiune |
14 |
Davidoaia Ancuta |
a III-a |
Gastesti |
|
58p |
Mentiune |
15 |
Puiu I. Andrei |
a III-a |
Todiresti nr. 2 |
Covasneanu Adina |
53p |
Mentiune |
16 |
Hanus Ana Maria |
a III-a |
Stroesti |
Ungureanu Cornelia |
48p |
|
17 |
Pascal Maria Stella |
a III-a |
Heci |
Ungureanu Didina |
33p |
|
18 |
Palade Delia |
a III-a |
Gastesti |
Tarca Iulia |
28p |
|
19 |
Robu Stefania |
a III-a |
Mogosesti Siret |
Gavrielei Mihaela |
|
|
20 |
Vieru Alin |
a III-a |
Todiresti nr. 1 |
Muntenescu Luminita |
|
Nr. Crt. |
Nume elev |
Clasa |
Scoala |
Invatator |
Punctaj |
|
1 |
Costea Leona Maria |
a IV-a |
Motca |
Boboc Laura |
86,5p |
Premiul I |
2 |
Preotu Iasmina Iulia |
a IV-a |
Heci |
Marculet Mirela |
86p |
Premiul I |
3 |
Lungu Elena Claudia |
a IV-a |
Heci |
Marculet Mirela |
85p |
Premiul I |
4 |
Moglan Cosmina |
a IV-a |
Heci |
Zabulica Elena |
78p |
Premiul II |
5 |
Ghitulescu Flavius Patrick |
a IV-a |
Heci |
Marculet Mirela |
75,5p |
Premiul II |
6 |
Luchian Ionut |
a IV-a |
Stolniceni Prajescu |
Olaru Iuliana |
74p |
Premiul III |
7 |
Galan Elena |
a IV-a |
Stolniceni Prajescu |
Olaru Iuliana |
74p |
Premiul III |
8 |
Matasaru Tavi Cristian |
a IV-a |
Motca |
Boboc Laura |
74p |
Premiul III |
9 |
Chingalata Gabriela |
a IV-a |
Todiresti nr. 1 |
Puiu Maria |
69,5p |
Mentiune |
10 |
Lupascu Adelina |
a IV-a |
Heci |
Zabulica Elena |
69p |
Mentiune |
11 |
Ivanov Iulia |
a IV-a |
Stolniceni Prajescu |
Olaru Iuliana |
66p |
Mentiune |
12 |
Faraon Mihaela Alina |
a IV-a |
Todiresti nr. 2 |
Cucos Andreea |
63,5p |
Mentiune |
13 |
Neculai Emi Gabriel |
a IV-a |
Mogosesti Siret |
Pricop Nuta |
55p |
Mentiune |
14 |
Gavril Gabriel |
a IV-a |
Motca |
Costea Claudia |
52p |
Mentiune |
15 |
Porcilescu Gabriel |
a IV-a |
Stroesti |
Moldoveanu Cristina |
48,5p |
|
16 |
Spiridon Nicanor Daniel |
a IV-a |
Todiresti nr. 1 |
Bocan Costica |
44p |
|
17 |
Iftimia Irina |
a IV-a |
Todiresti nr. 1 |
Bocan Costica |
43,5p |
|
18 |
Matasaru Ana Maria |
a IV-a |
Motca |
Costea Claudia |
41,5p |
|
19 |
Baiceanu Valentina |
a IV-a |
Stolniceni Prajescu |
Olaru Iuliana |
40p |
|
20 |
Puiu Alexandru |
a IV-a |
Todiresti nr. 1 |
Puiu Maria |
35p |
|
21 |
Apostol Valentin |
a IV-a |
Todiresti nr. 2 |
Cucos Andreea |
30p |
|
22 |
Poleac Iulia |
a IV-a |
Stolniceni Prajescu |
Olaru Iuliana |
24p |
|
23 |
Tiron Bianca |
a IV-a |
Heci |
Zabulica Elena |
22,5p |
|
24 |
Podeanu Silviu |
a IV-a |
Stroesti |
Moldoveanu Cristina |
15,5p |
Nr. Crt. |
Nume elev |
Clasa |
Scoala |
Profesor |
Punctaj |
|
1 |
Cojocariu Eusebiu Gabriel |
a V-a |
Soci |
Diaconu Florin |
76p |
Premiul I |
2 |
Pislariu Andreea |
a V-a |
Todiresti nr. 1 |
Ungureanu Luminita |
75p |
Premiul I |
3 |
Puiu Daniel Vasilica |
a V-a |
Todiresti nr. 1 |
Ungureanu Luminita |
70p |
Premiul II |
4 |
Covaliu Lucian |
a V-a |
Bratesti |
Bisoc Mihaela |
69p |
Premiul II |
5 |
Samachis Andra |
a V-a |
Mogosesti Siret |
Ionita Gabriela |
67p |
Premiul II |
6 |
Balcan Bogdan Constantin |
a V-a |
Todiresti nr. 1 |
Ungureanu Luminita |
60p |
Premiul III |
7 |
Cadar Narcis |
a V-a |
Mogosesti Siret |
Ionita Gabriela |
60p |
Premiul III |
8 |
Grigoras Marta Geanina |
a V-a |
Heci |
Rosca Aurel |
60p |
Premiul III |
9 |
Mardari Vasile Bogdan |
a V-a |
Cozmesti |
Buciumas Cristina |
60p |
Premiul III |
10 |
Zmau Ioana |
a V-a |
Lunca Pascani |
Sorici Cristina |
58p |
Mentiune |
11 |
Dumitrachi Iulia Madalina |
a V-a |
Soci |
Diaconu Florin |
57p |
Mentiune |
12 |
Maftei Bianca |
a V-a |
Soci |
Diaconu Florin |
55p |
Mentiune |
13 |
Baltag Georgiana |
a V-a |
Motca |
Ungureanu Cristinel |
54p |
Mentiune |
14 |
Jitaru George Ilie |
a V-a |
Heci |
Rosca Aurel |
53p |
Mentiune |
15 |
Paiu Elena Camelia |
a V-a |
Soci |
Diaconu Florin |
52p |
Mentiune |
16 |
Paslariu Gheorghe |
a V-a |
Todiresti nr. 1 |
Ungureanu Luminita |
52p |
Mentiune |
17 |
Pahome Felix Constantin |
a V-a |
Heci |
Rosca Aurel |
51p |
Mentiune |
18 |
Ungureanu Stefania Iulia |
a V-a |
Soci |
Diaconu Florin |
50p |
Mentiune |
19 |
Timofte Iliuta |
a V-a |
Cozmesti |
Buciumas Cristina |
49p |
|
20 |
Baltag Denisa Elena |
a V-a |
Boureni |
Puscasu Ion |
48p |
|
21 |
Iordache Danut Lucian |
a V-a |
Bratesti |
Bisoc Mihaela |
48p |
|
22 |
Puiu Constantin |
a V-a |
Todiresti nr. 1 |
Ungureanu Luminita |
46p |
|
23 |
Hobinca Radu Cosmin |
a V-a |
Motca |
Chescu Jenica |
44p |
|
24 |
Puiu Gheorghe |
a V-a |
Todiresti nr. 1 |
Ungureanu Luminita |
43p |
|
25 |
Leonte Narcisa |
a V-a |
Mogosesti Siret |
Ionita Gabriela |
42p |
|
26 |
Ianus Carina |
a V-a |
Muncelu de Sus |
Obreja Florin |
39p |
|
27 |
Muraru Silviu |
a V-a |
Lunca Pascani |
Sorici Cristina |
39p |
|
28 |
Pertu Paula |
a V-a |
Motca |
Ungureanu Cristinel |
37p |
|
29 |
Pirlea Estera |
a V-a |
Cozmesti |
Buciumas Cristina |
37p |
|
30 |
Toma Ana Maria |
a V-a |
Muncelu de Sus |
Obreja Florin |
36p |
|
31 |
Pastrav Alexandra |
a V-a |
Muncelu de Sus |
Obreja Florin |
35p |
|
32 |
Paiu Miruna |
a V-a |
Heci |
Rosca Aurel |
33p |
|
33 |
Popa Ana Maria |
a V-a |
Stolniceni Prajescu |
Nemtanu Sorina |
32p |
|
34 |
Tudosa Costel |
a V-a |
Lespezi |
Filote Nicoleta |
32p |
|
35 |
Morosanu Diana |
a V-a |
Lespezi |
Popa Ioan |
31p |
|
36 |
Zaharia Ana Maria |
a V-a |
Boureni |
Puscasu Ion |
31p |
|
37 |
Bostan Cristina |
a V-a |
Lespezi |
Filote Nicoleta |
30p |
|
38 |
Mocanu Ioana |
a V-a |
Muncelu de Sus |
Obreja Florin |
30p |
|
39 |
Rotaru Georgiana |
a V-a |
Lespezi |
Popa Ioan |
30p |
|
40 |
Zenovie Cristina |
a V-a |
Lespezi |
Filote Nicoleta |
26p |
|
41 |
Moraru Vasile |
a V-a |
Lunca Pascani |
Sorici Cristina |
25p |
|
42 |
Pirja Valentin |
a V-a |
Motca |
Chescu Jenica |
|
|
43 |
Toma Gabriela |
a V-a |
Gastesti |
Gitlan Andreia |
|
Nr. Crt. |
Nume elev |
Clasa |
Scoala |
Profesor |
Punctaj |
|
1 |
Onofrei Ozana Lavinia |
a VI-a |
Muncelu de Sus |
Obreja Florin |
70p |
Premiul I |
2 |
Hogas Radu |
a VI-a |
Miroslovesti |
Leleu Gabriela |
69p |
Premiul I |
3 |
Mariuta Ciprian Andrei |
a VI-a |
Motca |
Chescu Jenica |
67p |
Premiul II |
4 |
Hirean Alexandru Catalin |
a VI-a |
Heci |
Rosca Aurel |
65p |
Premiul II |
5 |
Tuiu Brandusa |
a VI-a |
Gastesti |
Gitlan Andreia |
58p |
Premiul III |
6 |
Anghel Stefanel |
a VI-a |
Boureni |
Puscasu Ion |
57p |
Premiul III |
7 |
Burtila Madalina |
a VI-a |
Muncelu de Sus |
Obreja Florin |
57p |
Premiul III |
8 |
Cojocaru Andrei |
a VI-a |
Lespezi |
Popa Ioan |
53p |
Mentiune |
9 |
Bodoasca Dana Ioana |
a VI-a |
Miroslovesti |
Leleu Gabriela |
52p |
Mentiune |
10 |
Hutanu Lenuta |
a VI-a |
Gastesti |
Gitlan Andreia |
52p |
Mentiune |
11 |
Ioneasa Mihai |
a VI-a |
Motca |
Ungureanu Cristinel |
50p |
Mentiune |
12 |
Mocanu Ramona |
a VI-a |
Muncelu de Sus |
Obreja Florin |
50p |
Mentiune |
13 |
Podaru Andrei Nicolae |
a VI-a |
Verseni |
Sticea Andreia |
50p |
Mentiune |
14 |
Adascalita Mihaela Gabriela |
a VI-a |
Todiresti nr. 1 |
Ungureanu Luminita |
47p |
|
15 |
Aioanei Stefan |
a VI-a |
Soci |
Diaconu Florin |
46p |
|
16 |
Andrei Cristina |
a VI-a |
Lunca Pascani |
Sorici Cristina |
46p |
|
17 |
Boroianu Georgiana |
a VI-a |
Heci |
Rosca Aurel |
45p |
|
18 |
Ungureanu Vladut Mihai |
a VI-a |
Heci |
Rosca Aurel |
45p |
|
19 |
Enea Florin |
a VI-a |
Soci |
Diaconu Florin |
43p |
|
20 |
Barbu Aida Claudia |
a VI-a |
Boureni |
Puscasu Ion |
40p |
|
21 |
Moraru Gabriel Petrica |
a VI-a |
Lunca Pascani |
Sorici Cristina |
40p |
|
22 |
Bosie Amanda |
a VI-a |
Muncelu de Sus |
Obreja Florin |
37p |
|
23 |
Crisu Bianca |
a VI-a |
Cozmesti |
Buciumas Cristina |
37p |
|
24 |
Podeanu Beatrice Georgiana |
a VI-a |
Todiresti nr. 1 |
Ungureanu Luminita |
37p |
|
25 |
Apopei Petrica Adrian |
a VI-a |
Heci |
Rosca Aurel |
34p |
|
26 |
Iacob Daniel |
a VI-a |
Lespezi |
Popa Ioan |
30p |
|
27 |
Stoleriu Mihai |
a VI-a |
Lunca Pascani |
Sorici Cristina |
29p |
|
28 |
Antonof Claudia |
a VI-a |
Lespezi |
Filote Nicoleta |
27p |
|
29 |
Catea Adelina |
a VI-a |
Motca |
Ungureanu Cristinel |
27p |
|
30 |
Luca Danut |
a VI-a |
Muncelu de Sus |
Obreja Florin |
26p |
|
31 |
Petrila Andreea |
a VI-a |
Mogosesti Siret |
Ionita Gabriela |
26p |
|
32 |
Rusu Eusebiu |
a VI-a |
Mogosesti Siret |
Ionita Gabriela |
26p |
|
33 |
Ivanov Loredana Elena |
a VI-a |
Bratesti |
Bisoc Mihaela |
25p |
|
34 |
Nechifor Andreea |
a VI-a |
Cozmesti |
Buciumas Cristina |
25p |
|
35 |
Nemtanu Iulia |
a VI-a |
Cozmesti |
Buciumas Cristina |
25p |
|
36 |
Bran Costel |
a VI-a |
Lunca Pascani |
Sorici Cristina |
24p |
|
37 |
Buzatu Diana |
a VI-a |
Todiresti nr. 1 |
Diaconu Elena |
24p |
|
38 |
Covaliu Maria Petronela |
a VI-a |
Bratesti |
Bisoc Mihaela |
24p |
|
39 |
Enachi Marta |
a VI-a |
Lunca Pascani |
Sorici Cristina |
24p |
|
40 |
Matasaru Cosmin |
a VI-a |
Motca |
Chescu Jenica |
24p |
|
41 |
Ciobotariu Ana Andreea |
a VI-a |
Stolniceni Prajescu |
Nemtanu Sorina |
22p |
|
42 |
Popa Vasilica |
a VI-a |
Bratesti |
Bisoc Mihaela |
22p |
|
43 |
Cighir Marius |
a VI-a |
Lespezi |
Popa Ioan |
20p |
Nr. Crt. |
Nume elev |
Clasa |
Scoala |
Profesor |
Punctaj |
|
1 |
Agavriloaie Andrei |
a VII-a |
Bratesti |
Bisoc Mihaela |
64p |
Premiul I |
2 |
Anton Roxana |
a VII-a |
Heci |
Marculet Carmen |
63p |
Premiul I |
3 |
Moglan Malina |
a VII-a |
Heci |
Marculet Carmen |
60p |
Premiul II |
4 |
Apostol Ovidiu Catalin |
a VII-a |
Motca |
Chescu Jenica |
59p |
Premiul II |
5 |
Paiu Alexandra |
a VII-a |
Heci |
Marculet Carmen |
54p |
Premiul III |
6 |
Dobreanu Mihail |
a VII-a |
Soci |
Diaconu Florin |
50p |
Mentiune |
7 |
Sirghie Mariana |
a VII-a |
Bratesti |
Bisoc Mihaela |
50p |
Mentiune |
8 |
Gospodaru Luiza |
a VII-a |
Soci |
Diaconu Florin |
45 |
|
9 |
Bostan Petronela |
a VII-a |
Heci |
Marculet Carmen |
44 |
|
10 |
Parlea Ana |
a VII-a |
Stolniceni Prajescu |
Nemtanu Sorina |
44 |
|
11 |
Ursu Vasilica |
a VII-a |
Buda |
Popa Ioan |
44 |
|
12 |
Ursachi Adrian |
a VII-a |
Blagesti |
Radu Luchian |
43 |
|
13 |
Moroi Laurentiu |
a VII-a |
Bratesti |
Bisoc Mihaela |
42 |
|
14 |
Zabulica Roxana |
a VII-a |
Soci |
Diaconu Florin |
42 |
|
15 |
Mihalachi Ovidiu |
a VII-a |
Blagesti |
Radu Luchian |
41 |
|
16 |
Vasile Andreea |
a VII-a |
Motca |
Ungureanu Cristinel |
40 |
|
17 |
Ferenti Oana |
a VII-a |
Mogosesti Siret |
Ionita Gabriela |
37 |
|
18 |
Matasaru Vasilica Beniamin |
a VII-a |
Motca |
Chescu Jenica |
36 |
|
19 |
Raducanu Ionela |
a VII-a |
Buda |
Popa Ioan |
36 |
|
20 |
Lature Cristina |
a VII-a |
Buda |
Popa Ioan |
35 |
|
21 |
Pirlea Eusebiu |
a VII-a |
Stolniceni Prajescu |
Nemtanu Sorina |
35 |
|
22 |
Simionescu Ionut |
a VII-a |
Harmanesti Vechi |
Vatrici Vera |
34 |
|
23 |
Andronache Alexandru |
a VII-a |
Gastesti |
Gitlan Andreia |
33 |
|
24 |
Blajut Alexandra |
a VII-a |
Mogosesti Siret |
Ionita Gabriela |
33 |
|
25 |
Pinzariu Diana |
a VII-a |
Blagesti |
Radu Luchian |
33 |
|
26 |
Gradinariu Roberta |
a VII-a |
Muncelu de Sus |
Obreja Florin |
32 |
|
27 |
Pirlea Irina |
a VII-a |
Cozmesti |
Buciumas Cristina |
31 |
|
28 |
Ungureanu Dragos |
a VII-a |
Stolniceni Prajescu |
Nemtanu Sorina |
30 |
|
29 |
Ilascu Andrei |
a VII-a |
Cozmesti |
Buciumas Cristina |
29 |
|
30 |
Danut Elena |
a VII-a |
Lespezi |
Filote Nicoleta |
27 |
|
31 |
Fedor Stefania |
a VII-a |
Cozmesti |
Buciumas Cristina |
27 |
|
32 |
Cojocaru Ionut |
a VII-a |
Gastesti |
Gitlan Andreia |
25 |
|
33 |
Poleac Madalina |
a VII-a |
Stolniceni Prajescu |
Nemtanu Sorina |
23 |
|
34 |
Banila Marian |
a VII-a |
Bratesti |
Bisoc Mihaela |
22 |
Nr. Crt. |
Nume elev |
Clasa |
Scoala |
Profesor |
Punctaj |
|
1 |
Maftei Elena Claudia |
a VIII-a |
Soci |
Diaconu Florin |
80p |
Premiul I |
2 |
Leleu Roxana Elena |
a VIII-a |
Miroslovesti |
Leleu Gabriela |
70p |
Premiul II |
3 |
Turcu Stefanel Iulian |
a VIII-a |
Miroslovesti |
Leleu Gabriela |
68,5p |
Premiul II |
4 |
Mariuta Silviu Andrei |
a VIII-a |
Motca |
Ungureanu Cristinel |
64,5p |
Premiul III |
5 |
Tarca Marilena |
a VIII-a |
Gastesti |
Gitlan Andreia |
56p |
Mentiune |
6 |
Feraru George Florin |
a VIII-a |
Harmanestii Vechi |
Vatrici Vera |
51p |
Mentiune |
7 |
Ciolac Gheorghita |
a VIII-a |
Heci |
Marculet Carmen |
50p |
Mentiune |
8 |
Artenie Maria Manuela |
a VIII-a |
Motca |
Chescu Jenica |
46p |
|
9 |
Mihaila Ioana |
a VIII-a |
Mogosesti Siret |
Ionita Gabriela |
44,5p |
|
10 |
Popa Florentina |
a VIII-a |
Blagesti |
Radu Luchian |
40p |
|
11 |
Secrieru Teodora |
a VIII-a |
Heci |
Marculet Carmen |
39,5p |
|
12 |
Venes Roxana |
a VIII-a |
Heci |
Marculet Carmen |
39p |
|
13 |
Podaru Constantin Teodor |
a VIII-a |
Verseni |
Sticea Andreia |
39p |
|
14 |
Ursache Andreea |
a VIII-a |
Harmanestii Vechi |
Vatrici Vera |
39p |
|
15 |
Postelnicu Petrica |
a VIII-a |
Lespezi |
Filote Nicoleta |
36p |
|
16 |
Barzu Madalina |
a VIII-a |
Gastesti |
Gitlan Andreia |
34p |
|
17 |
Bunduc Elena Cristina |
a VIII-a |
Motca |
|
34p |
|
18 |
Ungureanu Alex Mihai |
a VIII-a |
Verseni |
Sticea Andreia |
33,5p |
|
19 |
Al Owe Mike |
a VIII-a |
Miroslovesti |
Leleu Gabriela |
33p |
|
20 |
Maxim Sanda |
a VIII-a |
Bratesti |
Bisoc Mihaela |
32,5p |
|
21 |
Prodan Teodora |
a VIII-a |
Lunca Pascani |
Sorici Cristina |
31,5p |
|
22 |
Davidoaia Alexandru |
a VIII-a |
Gastesti |
Gitlan Andreia |
30,5p |
|
23 |
Cadar Ana Maria |
a VIII-a |
Mogosesti Siret |
Ionita Gabriela |
29p |
|
24 |
Galan Cristina |
a VIII-a |
Stolniceni Prajescu |
Nemtanu Sorina |
27p |
|
25 |
Craciun Mihaela |
a VIII-a |
Lespezi |
Filote Nicoleta |
26,5p |
|
26 |
Verives Georgiana |
a VIII-a |
Lunca Pascani |
Sorici Cristina |
26p |
|
27 |
Marin Ana Maria |
a VIII-a |
Stolniceni Prajescu |
Nemtanu Sorina |
26p |
|
28 |
Damian Alexandra |
a VIII-a |
Lespezi |
Filote Nicoleta |
25p |
|
29 |
Horotan Georgiana |
a VIII-a |
Buda |
Popa Ioan |
24,5p |
|
30 |
Cozma Mihaita |
a VIII-a |
Cozmesti |
Buciumas Cristina |
23p |
|
31 |
Baiceanu Diana |
a VIII-a |
Cozmesti |
Buciumas Cristina |
22p |
|
32 |
Costea Andrei |
a VIII-a |
Buda |
Popa Ioan |
21,5p |
|
33 |
Ferariu Letitia |
a VIII-a |
Cozmesti |
Buciumas Cristina |
|
|
34 |
Mahu Mihai Denis |
a VIII-a |
Verseni |
Sticea Andreia |
|
|
|
Mariuta Ioana |
a VIII-a |
Motca |
Ungureanu Cristinel |
|
Citește și: {loadposition articlescategoryload}