News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Național

Plecări în masă de la CSM București – Vicecampioana s-a despărțit de zece jucătoare

CSM Bucureşti a ratat câștigarea titlului de campioană a României la handbal feminin, iar marți a anunțat că zece jucătoare au părăsit echipa.

CSM BucurestiFoto: Facebook – CSM Bucuresti

Jucătoare care și-au încheiat contractele cu CSM București: portarii Jelena Grubisic, Tess Wester, extrema dreapta Carmen Martin, interii stânga Eduarda Amorim, Samara Da Silva, pivotul Yvette Broch, interul dreapta Barbara Lazovic, extrema stânga Martine Smeets, centrul Denisa Vâlcan şi extrema stânga Diana Fînaru.

  

Siraba Dembele Pavlovic, Cristina Neagu şi Elizabeth Omoregie şi-au prelungit contractele cu clubul, care a efectuat încă din iarnă primele mutări pentru noul sezon, semnând înţelegeri cu portarul suedez Evelina Eriksson (Vipers Kristiansand), dar

 » Citește continuarea pe pagina autorului

Related posts

Viktor Orban va pleca la Moscova pentru o întâlnire cu Putin. Premierul ungar e considerat calul troian al Rusiei în UE și NATO

Redacția

Discuție între Viktor Orban și Kelemen Hunor despre alegerile din România: „Nu dorim să influenţăm în niciun fel”

Redacția

Holocaustul din România nu este o problemă a evreilor sau a romilor, ci a întregii societăți românești (OPINIE)

Redacția
Încarcă...