News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Administrație

Managerul Spitalului Municipal i-a impresionat cu discursul său pe aleșii locali care l-au făcut cetățean de onoare (VIDEO)

Pașcaniul are de astăzi încă doi cetățeni de onoare. Este vorba despre Costică Pânzaru, managerul Spitalului Municipal de Urgență, și Neculai Apostol – fondatorul grupului de firme Kosarom. Consilierii au aprobat astăzi proiectul propus de primarul Dumitru Pantazi, așa că aceștia împreună cu Neculai Rățoi vor primi distincțiile în cadrul evenimentelor prilejuite de deschiderea ediției din acest an a “Zilelor Orașului”.

Unul dintre noii cetățeni de onoare a fost astăzi în sală. Este vorba de Costică Pânzaru, care a participat pentru a susține două proiecte de hotărâre ce vizau unitatea medicală. După ce o parte din consilieri au luat cuvântul și au lăudat activitatea celor doi, Pânzaru i-a impresionat cu vorbele sale.
“Sunt mulți cetățeni onorabili în această sală, dar și în întrega comunitate. Am venit aici în Pașcani inițial pentru 3 luni, dar am rămas mai mult”, a spus managerul Spitalului Municipal de Urgență.

{flv}diverse/cetateni_de_onoare{/flv}

  

Citește și: {loadposition articlescategoryload}

Related posts

Ce declaraţii trebuie depuse la Fisc luna aceasta

Redacția

Primăria funcționează la cote de avarie. Deficit de personal de 30%. Vezi ce locuri de muncă sunt vacante!

Răzvan Grecu

Campanie de informare a primarilor din judetul Iasi, desfasurata de inspectorii sociali

Redacția
Încarcă...