News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Sport

Cupa Instituțiilor la Fotbal 2015 – Vezi care sunt câștigătorii

De zilele Municipiului Pașcani, Clubul Sportiv Municipal a organizat cea de-a doua ediție a Cupei Instituțiilor și Societăților Comerciale, la Fotbal. Activitatea s-a încheiat astăzi, cu festivitatea de premiere, la care a participat viceprimarul Vasile Axinte.

Astfel, în urma competițiilor desfășurate în intervalul 3-5 iulie, au fost desemnați următorii câștigători:

  

Locul I – Poliția Municipiului Pașcani

Locul al II- lea – Unitatea de Pompieri Pașcani

Locul al III-lea – Primăria Municipiului Pașcani

Au primit diplome de participare: PAKMAYA și RAGCL Pașcani.

Cel mai bun portar: Diana Năcuță – RAGCL

Cel mai bun jucător: Costel Grădinaru – Poliția Municipiului Pașcani

Ionuț Macovei – arbitru competitiv

Aistența medicală a fost asigurată de către Arcadie Tomiuc. 

Cei mai buni dintre cei buni au fost recompensați cu mult disputata cupă, premii în bani și un echipament sportiv pe care să-l folosească în competițiile ce vor urma.

 

Related posts

Vasile Simionaș noul antrenor al CSM Pașcani. Negocieri pentru ca echipa locală de fotbal să devină CSMS 2 Iași!

Răzvan Grecu

Kosarom II Paşcani – Siretul Stolniceni Prăjescu dispută barajul de promovare în Liga IV

Marius Parteni

Sportivă de la CSM Pașcani convocată la naționala României U15!

Marius Parteni
Încarcă...