În această dimineaţă sala de spectacole a Clubului Copiilor din municipiu a devenit neîncăpătoare pentru copiii şi părinţii ce au venit la festivitatea de deschidere a anului şcolar dedicat activităţilor extraşcolare.
Directorul Gabriel Ciopraga a urat bun venit micuţilor şi părinţilor, apoi a prezentat fiecare cerc, performanţele obţinute şi posibilităţile pe care această instituție le oferă. Cei prezenți s-au bucurat de spectacolele oferite de cercurile de muzică ușoară, populară sau coregrafie.
{flv}diverse/clubul coipiilor fest de de schidere{/flv}
Citește și: {loadposition articlescategoryload}


