RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Eveniment

Rezervările pentru Revelion 2015 la M Restaurant sunt acum deschise

M Restaurant invită toți doritorii să întâmpine noul an într-o atmosferă de neuitat, plină de energie și bucurie. Cu preparate alese, muzică bună și o ambianță festivă, locația promite o seară magică, ideală pentru a sărbători alături de cei dragi.

Atmosfera va fi asigurată de Cristinel Iordachioaia, Dj Mavix Show, Margareta Clipa și  Manole Band.

M Restaurant vă așteaptă cu un meniu festiv, creat special creat pentru seara de Revelion, cu preparate exclusiviste și delicii rafinate menite să transforme noaptea dintre ani într-o experiență culinară de neuitat.

Pentru a vă asigura locul la petrecerea de Revelion, rezervările se pot face din timp. Organizatorii recomandă ca toți cei interesați să-și confirme prezența cât mai curând, pentru a nu rata această ocazie specială.

  

Prețul pentru seara festivă este de 490 lei de persoană, incluzând meniul exclusivist, bături alese și acces la toate momentele speciale ale nopții.

Pentru detalii și rezervări, sunați la 0762 156 660.

Related posts

“PET EVENT” te așteaptă în parcul Palas cu ateliere tematice, demonstrații de dresaj canin și multe alte surprize

Redacția

Alarmă: se formează un deşert în judeţul Iaşi şi vine o secetă de proporţii

Redacția

Ministrul Educației, Ligia Deca și ministrul Finanțelor, Marcel Boloș,prezenți la Pașcani cu ocazia “Zilei Învățătorului” (foto)

Redacția
Încarcă...