Două persoane au ajuns ieri pe patul de spital după ce au fost agresate de către o rudă.
Este vorba despre un bărbat de 57 ani și fiica acestuia minoră de 17 ani, care au venit cu mașina personală la Compartimentul de Primiri Urgențe luni, 30 septembrie, în jurul orei 16.00. Cei doi au spus medicilor că au fost agresați de către o rudă, însă nu au depus nici un fel de plângere la Poliție în acest sens. Medicii au stabilit că pacienților nu le este pusă viața în pericol, iar după câteva investigații suplimentare i-au trimis la domiciliu.
Citește și: {loadposition articlescategoryload}


