
Inaugurare cabinet parlamentar la Paşcani. Deputatul PNL Costel Alexe va veni o dată pe lună la Paşcani şi va primi cetăţenii municipiului în audienţă.
Anunţul a fost făcut ieri seară în cadrul unei conferinţe de presă organizate la sediul Partidului Naţional Liberal din municipiul Paşcani.
La conferinţă au fost prezenţi Marius Pintilie – preşedintele PNL Paşcani şi Mihaela Spiridon – cea care se va ocupa de menţinerea relaţiei dintre păşcăneni şi deputatul Alexe.
Cei interesaţi să intre în audienţă la Costel Alexe, se pot înscrie în fiecare zi de miercuri, la biroul parlamentar din Paşcani.
{youtube}oyR4ZI39yoE{/youtube}


