News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Sport

Burleanu, Pușcaș sau Lupescu? Cui ar trebui să dea votul președintele CSM Pașcani?

Peste două zile vom ști numele noului președinte al Federației Române de Fotbal. Lupta cea mai aprigă se dă între Răzvan Burleanu și Ionuț Lupescu. Cel de-al treilea candidat este Marcel Pușcaș.

 

  

 Cu drept de vot la aceste alegeri este și Bogdan Mandric, președintele CSM Pașcani. Newspascani.com a vrut astăzi să afle pe cine anume susține reprezentantul clubului din municipiu.

”Nu suntem încă hotărâți. Indiferent cine va fi președinte, trebuie să facă ceva concret pentru cluburile din Liga 3, pentru centrele de copii și juniori”, a spus Bogdan Mandric.

 Dintre cei trei candidați la șefia FRF, doi dintre ei au trecut în această perioadă de campanie pe la Pașcani. Este vorba de Răzvan Burleanu și Marcel Pușcaș. La alegerile din 18 aprilie votează 257 de membri afiliați FRF.

 

Related posts

Liga a IV-a Iași: CSM Pașcani – Stejarul Bârnova 3-1!

Marius Parteni

Nicușor Dan: Bazinele olimpice ar trebui să fie făcute de primăriile de sector

Redacția

Guvernul Australiei a anulat viza lui Novak Djokovic. Acesta va fi deportat

Redacția
Încarcă...