Pacienții care au probleme medicale ce țin de ambulatoriul de Specialitate al Spitalului Municipal de Urgență Pașcani, vo
r fi nevoiți să își amâne programarea la medic, din cauza faptului că aceștia vor avea liber în perioada 1-4 mai.
În fiecare zi, medicii de la cele 7 cabinete de medicină: internă, chirurgie, obstetrică ginecologie, oftalmologie, oncologie, ortopedie și pediatrie, sunt luați cu asalt de sute de pășcăneni.
Medicii vor reveni din concediu pe data de 5 mai, atunci când programul de lucru va fi normal.
Citește și {loadposition articlescategoryload}


