News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Poliție

A venit de la Oradea la un prieten din Pașcani, iar acesta l-a băgat în spital

O petrecere făcută la un bar din Pașcani s-a finalizat la spital. Un bărbat în vârstă de 45 de ani din Oradea, Dumitru G. a ajuns noaptea trecută în Compartimentul de Primiri Urgențe după ce a fost bătut de un prieten din municipiu.

Cei doi au petrecut într-un bar din Pașcani, iar la întoarcerea spre casă, pe fondul unor discuții contradictorii bărbatul din Oradea a fost luat la bătaie de prietenul săui. Medicii i-au pus diagnosticul de traumatism cranio-facial și fractură mâna stângă. Dumitru G. nu a depus plângere la Poliție împotriva prietenului bătăuș.

Citește și: {loadposition articlescategoryload}

  

 

Related posts

Cozi foarte mari la vămile din vestul țării

Redacția

Două persoane din Maramureș, prinse de polițiști după ce au încercat să plaseze bani falși la societăți din Iași

Redacția

Țigări de contrabandă ridicate de polițiștii din Târgu Frumos

Redacția
Încarcă...