News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
AdministrațieTârgu Frumos

Târgu Frumos: Licitație  publică pentru închiriere teren parcări auto de reședință

 Posesorii de autoturisme care nu au un loc de parcare, ar putea scăpa de acest stres. Primăria Târgu Frumos organizează licitație pentru închirierea unor terenuri, în vederea parcării autoturismelor.

Acestea sunt pe strada Petru Rareș, zona blocurilor, A1, A3, C1,C2,C3,C4, G1-1 (scara A și B), G1-2 (scara A și B), E1 și E2, starda Ecaterina Teodoroiu, zona blocurilor 28 (sc.A și B), 29 (sc.A și B), 33 și 34, str.Cuza Vodă, zona blocurilor 7 (sc.A,B și C),bl.8 (sc.A și B),bl.9 precum și bl.IAS.

Condiţiile de desfăşurare a licitaţiei sunt prevăzute în Caietul de sarcini, document ce poate fi procurat contra cost ( contravaloare caiet de sarcini – 10,00 lei, de la Compartimentul Administrarea Patrimoniului și Asociații de proprietari din cadrul Primăriei oraş Tg.Frumos. Data limită de depunere a documentelor privind participarea la licitaţie este de 14.12.2022, ora 10 00 la Registratura Primăriei Oraşului Tg.Frumos. Licitaţia va avea loc în data de 15.12.2022, ora 10.00, în Sala Mare a Primăriei oraşului Tg.Frumos.

Related posts

Lansarea candidaților PSD la Târgu Frumos: Primarul Iașului, alături de Vatamanu pentru un nou mandat

Marius Parteni

Dezinsecția la Pașcani suprinsă pe Facebook: O mașină care circula cu 40 de km/h a dat cu un fum alb pe stradă! (VIDEO)

Răzvan Grecu

Lucrări de modernizare a iluminatului public finalizate la Târgu Frumos

Marius Parteni
Încarcă...