News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Social

O contabilă de la Spitalul CF a fost găsită decedată în apartamentul său

Blocul D2 din zona dealVeste șoc pentru angajații Spitalului CF Pașcani. Colega acestora, Lăcrămioara Rotaru, contabil al unității medicale, a fost găsită în această dimineață fără suflare în apartamentul său situat în blocul D2.

În vârstă de 55 de ani, femeia era cea mai veche contabilă a spitalului. Aceasta a fost găsită de o rudă care a forțat ușa deoarece Lăcrămioara Rotaru nu răspundea la telefon. Pe podeaua din bucătărie zăcea fără suflare corpul fostei contabile a spitalului CF Pașcani.

Rudele Lăcrămioarei Rotaru s-au alarmat după ce femeia nu a mai fost la serviciu de vinerea trecută.

  

Citește și: {loadposition articlescategoryload}

Related posts

Cimitirul municipal, o problemă stringentă, fără rezolvare. O pășcăneancă a cerut primarului un loc de veci pentru ea și soț

Oana

Protopopul invită consilierii la o călătorie în timp. 1500 de lei costurile de transport

Răzvan Grecu

Weekend plin la Compartimentul de Primire Urgențe

Oana
Încarcă...