
Încă o demisie în Consiliul Local. Emil Crăciun, angajat al ApaVital, și-a depus mandatul din motive de sănătate.
“Sunt bolnav și nici nu îmi place situația în care am ajuns. Am intrat în PD și acum sunt în PNL. Las locul unui alt coleg”, a susținut Emil Crăciun.
Organizația din care acesta face parte urmează să îl desemneze pe cel care ii va lua locul. Menționăm faptul ca la ora actuală grupul PNL are cu doi consilieri mai puțin față de câți avea în urma fuziunii cu PDL.
Citește și: {loadposition articlescategoryload}


