News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Poliție

Un tânăr din Brătești a ajuns la spital, după ce a fost bătut cu bestialitate la discotecă

Distracția s-a terminat  pe patul de spital pentru un tânăr din localitatea Brătești. Duminică, 16 februarie, în jurul orei 23.00 Gheorghiță I. în vârstă de 24 de ani a fost bătut cu bestialitate, cu pumnii și picioarele, la o discotecă din localitatea Stolniceni Prăjescu.

Agresorii sunt doi tineri, dintre care unul minor, și au fost identificați de polițiști la scurt timp. Victima a fost transportată cu ambulanța la Spitalul Municipal Pașcani unde i s-a pus diagnosticul de traumatism cranio-cerebral, pierderea cunoștinței și hematom epicranian frontal. Poliția continuă cercetările pentru a stabili cu exactitate cum s-au petrecut faptele, iar pe numele agresorilor s-a deschis un dosar de cercetare penală.

Citește și: {loadposition articlescategoryload}

  

Related posts

Tânăr din Ruginoasa, prins la volan, fără permis de conducere

Ema Roman

Hărmănești: S-a ales cu dosar penal după ce a furat o bicicletă

Redacția

Dosar penal pentru un pășcănean prins beat la volan, deși nu avea permis de conducere

Redacția
Încarcă...