NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Anunțuri publicitare

ADA GRUP ANGAJEAZĂ

ANGAJĂM CONSILIER VÂNZĂRI SHOWROOM PAȘCANI

CANDIDATUL IDEAL:

  • Tânără dinamică și dornică să învețe lucruri noi;
  • Persoană organizată, orientată către atingerea obiectivelor;
  • Abilități de comunicare, spirit de inițiativă, înalt grad de sociabilitate și responsabilitate;
  • Cunoștințe operare PC.

DESCRIEREA JOBULUI:

  • Vânzarea produselor din portofoliu precum și consilierea clienților în vederea alegerii soluției optime;
  • Particularizarea ofertei de produse și servicii pentru fiecare potențial beneficiar;
  • Colaborarea cu colegii pentru buna desfășurare și finalizare a proceselor de vânzare.

ANGAJĂM  REPREZENTANT VÂNZĂRI, PAȘCANI

  • Dinamic și dornic să învețe lucruri noi;
  • Atras de munca de teren și competiția sănătoasă;
  • Bun negociator, convingător, bine organizat;
  • Experința de vânzări în domeniul materialelor de construcție reprezintă un avantaj;
  • Cunoștințe operare PC, permis auto categoria B.

  • Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor;
  • Negocierea și încheierea contractelor;
  • Participare intensă și activă la realizarea obiectivelor calitative și cantitative.

TRIMITE CV-UL TĂU LA ADRESA:

office@adagrup.ro

Advertisements