RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Poliție

Un bărbat din Hărmănești a murit în remorca unui tractor

Un bărbat în vârstă de 45 de ani și-a găsit sfârșitul în remorca unui tractor.

Constantin Z. se afla în curtea unei familii din localitatea Hărmănești și ajuta la descărcarea porumbului. Bărbatul muncea cu ziua la oamenii din comună, iar ieri a fost chemat la un consătean să îl ajute la treburile gospodărești.

 „Miercuri, 12 noiembrie, în jurul orei 10.00, polițiștii Postului de Poliție Hărmănești au fost sesizați printr-un apel la 112, că un bărbat a decedat în remorca unui tractor care staționa într-o curte. La o verificare exterioară a cadavrului nu s-au găsit urme de violență, astfel s-a dispus transportul acestuia la IML Iași pentru efectuarea necropsiei și stabilirea cu exactitate a cauzei decesului. Conform martorilor, bărbatului i s-a făcut rău, acuza dureri în piept, apoi a decedat. Polițiștii continuă cercetările în acest caz”, ne-a declarat Anca Vîjiac, purtător de cuvânt IPJ Iași.

  

 Citește și: {loadposition articlescategoryload}

Related posts

Acțiunea SPEED la Iași: 11 permise reținute la un singur punct de filmare, într-o zi

Redacția

Petru Movilă, candidat PMP: de ce candidez?

Ema Roman

1.500 de lei, o cameră foto și un telefon a furat un minor din mașina unor brașoveni veniți la rude în Stolniceni-Prăjescu

Marius Parteni
Încarcă...