NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Educație

S-au afișat listele cu elevii admiși să studieze matematica la Centrul de Excelență

Centrul de excelență Pașcani a anunțat astăzi elevii care au fost admiși pentru a studia matematica la această unitate de învățământ. Cei selectați au susținut sâmbătă, 20 octombrie, o testare în urma căreia au fost repartizați în grupele de studiu.

Centrul de excelență Iași – Filiala Pașcani

Clasa a V-a – Grupa 1 matematică

 

Nr. crt.

Numele și prenumele elevului

Școala de proveniență

1

Barhan Ioana-Eliza

C.N. M. Sadoveanu

2

Barzu Maria-Cătălina

L.T. Miron Costin

3

Bodoașcă Diana

L.T. Miron Costin

4

Casian Delia

L.T. Miron Costin

5

Chelariu Elena

C.N. M. Sadoveanu

6

Chițescu Bianca-Ioana

C.N. M. Sadoveanu

7

Ciopraga Răzvan

C.N. M. Sadoveanu

8

Crăciun Ștefana-Maria

C.N. M. Sadoveanu

9

Dănilă Ioana

C.N. M. Sadoveanu

10

Doroftei Denisa-Ioana

C.N. M. Sadoveanu

11

Grosu Elena

L.T. Miron Costin

12

Hroștea Carmen-Elena

L.T. Miron Costin

13

Iftime Bogdan

C.N. M. Sadoveanu

14

Iftimia Lorena

L.T. Miron Costin

15

Ignat Lorenzo

C.N. M. Sadoveanu

16

Lipovanu Letiția-Sânziana

C.N. M. Sadoveanu

17

Lupu Paula

L.T. Miron Costin

18

Lupu RareșȘtefan

C.N. M. Sadoveanu

19

Monu Iulia-Nicoleta

C.N. M. Sadoveanu

20

Mravușca Teodora

L.T. Miron Costin

21

Osoianu Andrei

C.N. M. Sadoveanu

22

Parasca Cosmina-Alexandra

L.T. Miron Costin

23

Pavel Andrada

C.N. M. Sadoveanu

24

Plaiu Daria-Maria

C.N. M. Sadoveanu

25

Postelnicu Ștefan-Cătălin

C.N. M. Sadoveanu

26

Sandu Dan-Dumitru

C.N. M. Sadoveanu

27

Sava Florinela

L.T. Miron Costin

28

Simina Denisa-Elena

C.N. M. Sadoveanu

29

Târpescu Eliza-Florina

C.N. M. Sadoveanu

30

Tudorache Maria-Paula

L.T. Miron Costin

31

Ungureanu Eugen

L.T. Miron Costin

32

Vârlan Oana-Florina

L.T. Miron Costin

33

Vîntur Antonia

C.N. M. Sadoveanu

34

Zaharia Raluca-Amalia

C.N. M. Sadoveanu

 

Centrul de excelență Iași – Filiala Pașcani

Clasa a V-a – Grupa 2 matematică

 

Nr. crt.

Numele și prenumele elevului

Școala de proveniență

1

Andrei Bogdan-Florin

C.T. Unirea

2

Axinia Anton-Mihai

L.E. Nicolae Iorga

3

Baroi Sara-Iuliana

Șc. I. Cantacuzino

4

Bezedică Narcis-Constantin

Șc. I. Cantacuzino

5

Ciuciudău Maria-Sabina

Șc. I. Cantacuzino

6

Duduman Ciprian-Giorgian

C.T. Unirea

7

Florea Teodor-Alexandru

L.T. M. Busuioc

8

Goidan Bianca-Mihaela

Șc. I. Cantacuzino

9

Grigore Maria-Emilia

Șc. I. Cantacuzino

10

Haidamac-Pleșcan Ioana

Șc. I. Cantacuzino

11

Isticioaia Bianca

Șc. I. Cantacuzino

12

Lazarov Robert

L.T. M. Busuioc

13

Lipovanu Maria

Șc. I. Cantacuzino

14

Lipovanu Sebastian

C.T. Unirea

15

Lupoaea Ana-Maria

Șc. I. Cantacuzino

16

Lupu Elena-Beatrice

Șc. I. Cantacuzino

17

Mihalache Iustinian

L.T. M. Busuioc

18

Nistor Mihai Lucian

L.T. M. Busuioc

19

Oțel Xenia

Șc. I. Cantacuzino

20

Pahome Felix

Șc. Heci

21

Pantilimon Ioana

C.T. Unirea

22

Scarlatache Adelina-Narcisa

L.T. M. Busuioc

23

Turcu Alexandra-Iuliana

Șc. I. Cantacuzino

24

Ursuleasa Eduard

C.T. Unirea

25

Vatamanu Dragos

L.T. M. Busuioc

26

Vodă Estera-Andreia

Șc. I. Cantacuzino

 

 

Centrul de Excelență Iași – Filiala Pașcani

Clasa a VI-a – matematică

 

Nr. crt.

Numele și prenumele elevului

Școala de proveniență

1

Batincu Lucian

C.N. M. Sadoveanu

2

Boroianu Georgiana

Șc. Heci

3

Bostan Miruna-Ștefana

Șc. I. Cantacuzino

4

Climinte Cristian

Șc. I. Cantacuzino

5

Cojocariu Denisa

Șc. I. Cantacuzino

6

Comoniţă Denisa

Șc. I. Cantacuzino

7

Costea Adrian-Mihai

C.T. Unirea

8

Costea Miruna

Șc. I. Cantacuzino

9

Covrig Raluca Alexandra

Șc. I. Cantacuzino

10

Dondaş Andrei

Șc. I. Cantacuzino

11

Gafița Loredana-Petronela

Șc. Heci

12

Gheorghiu Vasile

L.T. Miron Costin

13

Grigoraş Gabriela Miruna

Șc. I. Cantacuzino

14

Harja Andreea

Șc. I. Cantacuzino

15

Hirean Cătălin-Alexandru

Șc. Heci

16

Hobincă Miriam-Gergiana

L.T. Miron Costin

17

Hutanu Lenuța-Teodora

Șc. Gâștești

18

Ivan Alin-Constantin

C.N. M. Sadoveanu

19

Luca Iustiniana

Șc. I. Cantacuzino

20

Lungu Silviu

Șc. I. Cantacuzino

21

Lupu Cezar-Iustinian

C.N. M. Sadoveanu

22

Lupu Iulia-Ioana

L.T. Miron Costin

23

Mahu Petrişor

Șc. I. Cantacuzino

24

Mandiuc Iulia-Georgiana

L.T. Miron Costin

25

Marele Carina

C.N. M. Sadoveanu

26

Pintilie Victor

C.N. M. Sadoveanu

27

Poleac Alexandra-Cătălina

L.T. Miron Costin

28

Popovici Patricia-Ioana

L.T. Miron Costin

29

Roșu Radu-Andrei

C.N. M. Sadoveanu

30

Sofia Ioana-Lavinia

L.T. Miron Costin

31

Spătaru Nicolae-Răzvan

Șc. Heci

32

Ungureanu Mihai-Vlăduț

Șc. Heci

33

Ungureanu Teodor

L.T. Miron Costin

34

Vasilu Vladimir

Șc. I. Cantacuzino

35

Vornicu Ştefan

Șc. I. Cantacuzino

 

 

Centrul de Excelență Iași – Filiala Pașcani

Clasa a VII-a – matematică

 

Nr. crt.

Numele și prenumele elevului

Școala de proveniență

1

Ancuța Andreea

L.T. Miron Costin

2

Anton Roxana-Andreea

Șc. Heci

3

Apetrei Bogdan

Șc. I. Cantacuzino

4

Axinia Ruxandra-Maria

C.N. M. Sadoveanu

5

Berbece Sabin

Șc. I. Cantacuzino

6

Bostan Petronela-Marilena

Șc. Heci

7

Botea Monica-Mihaela

C.N. M. Sadoveanu

8

Burlacu Anamaria

C.N. M. Sadoveanu

9

Buzatu Andreea

C.N. M. Sadoveanu

10

Chiper Alexandru

Șc. I. Cantacuzino

11

Ciobanu Luigi-Antonio

C.N. M. Sadoveanu

12

Cîmpanu Cosmin-Constantin

C.N. M. Sadoveanu

13

Cojocariu Mădălina

C.N. M. Sadoveanu

14

Cornei Laura-Maria

C.T. Unirea

15

Cotic Mădălin

C.N. M. Sadoveanu

16

Crăciun Andreea

L.T. Miron Costin

17

Crăciun Lorena

C.N. M. Sadoveanu

18

Diaconu Maria-Paula

C.N. M. Sadoveanu

19

Grigoriu Diana-Maria

C.T. Unirea

20

Ion Nela

L.T. Miron Costin

21

Jalaboi Iustin-Gheorghe

C.N. M. Sadoveanu

22

Maxim Alex-Ștefan

C.T. Unirea

23

Moglan Mălina-Ioana

Șc. Heci

24

Paiu Alexandra-Maria

Șc. Heci

25

Părăoanu Diana-Iulia

L.T. Miron Costin

26

Prăjanu Marian

C.N. M. Sadoveanu

27

Rangu Ionuț

C.T. Unirea

28

Roșca Andrei-Teodor

C.N. M. Sadoveanu

29

Sandu Andreea-Ștefania

C.N. M. Sadoveanu

30

Tătaru Andrei

C.N. M. Sadoveanu

31

Turcu Diana

L.T. Miron Costin

32

Ursuleasa Oana-Mihaela

C.N. M. Sadoveanu

33

Vangă Rareș-Petru

C.N. M. Sadoveanu

34

Vasile Alexandru

C.N. M. Sadoveanu

 

 

Centrul de Excelență Iași – Filiala Pașcani

Clasa a VIII-a – matematică

 

Nr. crt.

Numele și prenumele elevului

Școala de proveniență

1

Apetrei Anastasia

C.N. M. Sadoveanu

2

Axintioi Claudiu

Șc. I. Cantacuzino

3

Balhuc Marian-Evelin

C.N. M. Sadoveanu

4

Balotă Ștefan

C.N. M. Sadoveanu

5

Bezedică Ștefan

C.N. M. Sadoveanu

6

Bîrgăoanu Antonela

Șc. I. Cantacuzino

7

Bostan Elena

C.N. M. Sadoveanu

8

Burlacu Florinel-Sebastian

C.N. M. Sadoveanu

9

Ciolac Cosmin-Gheorghiță

Șc. Heci

10

Ciubotaru Adina-Maria

C.N. M. Sadoveanu

11

Cojocaru Cătălin

Șc. I. Cantacuzino

12

Costea Eduard

C.N. M. Sadoveanu

13

Cuberschi Lucian-Alexandru

C.N. M. Sadoveanu

14

Davidoaia Alexandru-Ștefănel

Șc. Gâștești

15

Frâncu Ioana

C.N. M. Sadoveanu

16

Gavril Dragoș

C.N. M. Sadoveanu

17

ștescu Andra-Elena

C.N. M. Sadoveanu

18

Grigoriu Maria-Gabriela

C.N. M. Sadoveanu

19

Ichim Teodora

C.N. M. Sadoveanu

20

Irina Mara-Elena

C.N. M. Sadoveanu

21

Olariu Alexandru-Iustinian

C.N. M. Sadoveanu

22

Oneață Georgiana

C.T. Unirea

23

Pavel Iustina

Șc. I. Cantacuzino

24

Pintilie Sabin

C.N. M. Sadoveanu

25

Plaiu Vlad-Ștefan

C.N. M. Sadoveanu

26

Pleșcan Mihai-Alexandru

C.N. M. Sadoveanu

27

Popescu Flavius-Petru

C.N. M. Sadoveanu

28

Secrieru Teodora-Maria

Șc. Heci

29

Sohoreanu Claudia

Șc. I. Cantacuzino

30

Sohoreanu Miriam

C.T. Unirea

31

Teodorescu Ioana

Șc. I. Cantacuzino

32

Țarcă Marilena

Șc. Gâștești

33

Veneș Roxana-Iuliana

Șc. Heci

 

 

Centrul de Excelență Iași – Filiala Pașcani

Clasa a X-a – matematică

 

Nr. crt.

Numele și prenumele elevului

Școala de proveniență

1

Angheluș Andreea-Elena

L.T. Miron Costin

2

Apostol Marius- Florin

L.T. Miron Costin

3

Asofiei Delia

C.N. M. Sadoveanu

4

Bostan Remus-Leonard

C.N. M. Sadoveanu

5

Buta Ionela

L.T. Miron Costin

6

Buzatu Claudiu-Costel

L.T. Miron Costin

7

Buzatu Laurențiu

L.T. Miron Costin

8

Chiuariu Traian

C.N. M. Sadoveanu

9

Ciobanu Andrei

C.N. M. Sadoveanu

10

Coman Sergiu-Cătălin

C.N. M. Sadoveanu

11

Condurache Vasile-Vlad

C.N. M. Sadoveanu

12

Costan Mihai-Cosmin

C.N. M. Sadoveanu

13

Fasolă Bianca-Elena

L.T. Miron Costin

14

Fuior Ioan-Georgel

C.T. Unirea

15

Găinaru Diana-Mădălina

C.N. M. Sadoveanu

16

Gorgan Elena

C.N. M. Sadoveanu

17

Ionică Raul-Andrei

C.N. M. Sadoveanu

18

Joldescu Cătălin-Petronel

L.T. Miron Costin

19

Lucaci Ana-Ecaterina

L.T. Miron Costin

20

Lupu Andrei-Cătălin

C.N. M. Sadoveanu

21

Olaru Elena

L.T. Miron Costin

22

Onioaea Alexandra

C.N. M. Sadoveanu

23

Pleșcuță Maria-Simona

C.N. M. Sadoveanu

24

Pristavu Ionela-Larisa

L.T. Miron Costin

25

Puiu Sebastian

C.N. M. Sadoveanu

26

Sandu Ioan

C.N. M. Sadoveanu

27

Sfecleș Lenuța

C.N. M. Sadoveanu

28

Turceanu Ștefan

C.N. M. Sadoveanu

29

Țogan Sînziana

C.N. M. Sadoveanu

30

Vasluianu Florin-Alexandru

L.T. Miron Costin

 Citește și: {loadposition articlescategoryload}

Advertisements

Related posts

De la Iași este lansată una dintre cele mai provocatoare și spectaculoase inițiative! Mii și mii de elevi, respectiv liceeni din toată România sunt vizați

Redacția

Colegiul ”Sadoveanu”: Diseminarea proiectului „Teatrul inspiră educația, educația schimbă vieți”

Oana Cordoneanu

Ediţia a doua a festivalului “Curcubeul Artelor”, secţiunea dans. Câștigătorii vor fi premiați în cadrul Zilelor Municipiului

Redacția

Lasă un comentariu

* Comentând aici sunteți de acord cu stocare datelor dumneavoastră pe acest site