Centrul de încasare numărul 1 din zona deal, aparținând societății Eco Salubritate, își mută sediul în zonă mai centrală. Acesta funcționează acum în apropierea Spitalului Municipal de Urgență, dar se va muta la parterul Serviciului de Finanțe Publice Locale.
Noua locație va fi deschisă începând cu data de 1 martie 2013. De la această dată toți beneficiarii de servicii de salubritate pot veni în acest sediu pentru achitarea facturilor.
Citește și: {loadposition articlescategoryload}


