RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Internațional

Un tată s-a PRĂBUȘIT în stare de șoc, după ce fiul său de 8 ani a fost spulberat sub ochii săi de o mașină. Unde a avut loc tragedia

Un părinte „s-a prăbușit în stare de șoc” după ce a fost martor la moartea a fiului său. Micuțul de opt ani a fost spulberat de o mașină, chiar sub ochii tatălui pe o stradă din nordul Londrei.

Tragedia s-a produs vineri,  la ora 18:43, potrivit înregistrărilor de la locul accidentului. Impactul a fost fatal pentru copilul de doar opt ani. A fost dus la spital însă, în ciuda eforturilor medicilor de a-l salva, a murit în mod tragic la scurt timp după. O chelneriță a fost martoră la accident, când a coborât din autobuz. L-a văzut pe tatăl micuțului cum s-a prăbușit la pământ. Medicii încercau să-l trezească în timp ce el zăcea inconștient pe șosea, potrivit Mirror.

Tatăl copilului, îngenuncheat de durere

„Chelnerița noastră a coborât din autobuz și a văzut că s-a întâmplat și apoi l-a văzut pe băiețel. Nu puteam să ies, dar echipa mea a fugit la fața locului. L-am văzut doar pe tatăl lui întins pe jos. Se prăbușise în stare de șoc. Așa am văzut, medicii încercau să-l trezească. Toți membrii personalului meu au fost atât de traumatizați când s-au întors. Toți aveau lacrimi în ochi, a fost îngro

  

 » Citește continuarea pe pagina autorului

Related posts

Grecia SUSPENDĂ procesarea solicitărilor de azil ale migranților din Africa de Nord

Redacția

Opoziția republicană din SUA insistă pentru reduceri bugetare, cu riscul unui blocaj instituțional

Redacția

Xenofobie și DISCRIMINARE legalizată în Rusia lui Putin. Lupta anti-imigrație, mascată prin „războiul împotriva terorismului”

Redacția
Încarcă...