News FM 89.1 Mhz Pașcani
ASCULTĂ LIVE
RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Național

O mamă și copilul de patru ani au fost loviți pe o trecere de pietoni din Sibiu de un șofer de 82 de ani/ Victimele au ajuns la spital cu mai multe traumatisme

O tânără mamă cu un copil în vârstă de patru ani au fost loviţi, duminică, pe o trecere de pietoni dintr-un cartier al municipiului Sibiu, de o maşină condusă de un şofer în vârstă de 82 de ani, fiind transportaţi la spital cu traumatisme, transmite Agerpres.ro.

Potrivit reprezentanţilor Inspectoratului de Poliţie Judeţean (IPJ) Sibiu, femeia în vârstă de 28 de ani şi copilul au fost loviţi pe o trecere de pietoni de pe strada Semaforului de maşina condusă de un cetăţean străin, în vârstă de 82 de ani.

Conform informărilor transmise de Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă (ISU) Sibiu şi Serviciul de Ambulanţă Judeţean, atât femeia cât şi copilul au suferit traumatisme de bazin, fiind transportaţi de ur

 » Citește continuarea pe pagina autorului

  

Related posts

Marcel Ciolacu își va anunța astăzi candidatura la prezidențiale în cadrul Consiliului Național Politic al PSD – SURSE

Redacția

FCSB a învins la Cluj, pe CFR, cu 1-0 în Superligă / Bucureștenii se apropie la 6 puncte de clujeni

Redacția

Borrell: Uniunea Europeană sprijină noi discuții între SUA și Rusia privind criza din Ucraina / „Orice discuții în încercare de a evita un război sunt extrem de necesare”

Redacția
Încarcă...