Sport

Egal la Târgu Neamț obținut de CSM Pașcani, după 2-0 la pauză

CSM Pașcani are un început în această ediție de campionat. Formația locală a obținut sâmbătă, 5 septembrie, un rezultat de egalitate, scor 2-2, în deplasarea de la Tîrgu Neamț.

Formația pășcăneană putea obține mai mult din această deplasare, ținând cont de faptul că la pauză au condus cu 1-0. Pășcănenii au punctat ieri după pauză, dar au fost egalați într-un interval de cinci minute.

După primele două etape CSM Pașcani ocupă locul trei, cu patru puncte. În etapa cu numărul trei formația locală va întâlni vineri, 11 septembrie, echipa Sporting Liești din Galați.