
Incident de-a dreptul șocant într-o comună din Iași. Un copilaș de 3 ani a fost găsit mort în casă, după ce ar fi fost abandonat câteva ore bune în casă, de către părinți. Cei doi ar fi mers la băută și l-ar fi lăsat pe cel mic singur.
Potrivit informațiilor furnizate de BZI.ro, părinții au ajuns acasă dar au sunat abia peste câteva la 112, asta pentru că au crezut că cel mic doarme.
În aceste momente, poliţiştii şi medicii sunt prezenţi la faţa locului și urmează să stabilească cum s-a produs nenorocirea.
Știre în curs de actualizare…


