RCAST.NET
NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Poliție

Tânăr din Târgu Neamț, dispărut la granița dintre Slovacia și Ungaria: „A plecat să cumpere apă și n-a mai revenit”

Un bărbat din Târgu-Neamț a fost dat dispărut de familie, în Slovacia, aproape de vama cu Ungaria, în localitatea Veľký Kamenec. Tânărul venea din Marea Britanie împreună cu soția, potrivit Știri-Neamț.ro.

“Verișorul meu s-a pierdut la câțiva kilometri de granița cu Ungaria, în Slovacia, localitatea Veľký Kamenec! Venea din Anglia împreună cu soția. A plecat pe jos să cumpere apă și n-a mai revenit la mașînă.

Nu răspunde la telefon de aseară de la 10. Dacă trece cineva pe acolo sau locuiți în zonă sau aveți rude acolo, vă rog, ajutați-ne să-l găsim! Poartă un tricou albastru deschis, pantaloni verzi trei sferturi”, este apelul lansat de familia sa.

observator

  

Related posts

Poliţist bătut în faţa postului până i s-au rupt pantalonii. Scenele au fost surprinse de camerele de supraveghere

Redacția

Accident rutier la Luncași! O familie care se întorcea de la sfințirea unei biserici a ajuns la spital

Marius Parteni

Trei minori au ajuns la spital cu arsuri pe față după ce un tânăr a pulverizat spray paralizant dintr-o mașină 

Redacția
Încarcă...