NewsPascani.com Pașcani, Târgu Frumos, Iași
Anunțuri Anunțuri publicitare

SC Bella Praxis SRL angajează

ASISTENT MEDICAL GENERALIST

Cerințe:

  • minim absolvent de liceu (12 clase), cu diplomă de bacalaureat
  • cunoștințe foarte bune de operare calculator – Windows, Microsoft Office Word, Excel, poșta electronică, navigare internet, etc.
  • raționament logic bine dezvoltat
  • capacitate de analiză și sinteză
  • experiența pe un post similar constituie un avantaj
  • bună cunoaștere a limbii române, scris și vorbit
  • bune abilități de comunicare și organizare

Responsabilități:

  • pregătește și analizează Planul alual al managementului calității
  • Coordonează activitățile de elaborare a documentelor sistemului de management al calității, manualul calității, procedurile
  • coordonează și implementează programul de acreditare a tuturor serviciilor oferite în cadrul unității
  • implementează instrumente de asigurare a calității și de evaluarea a serviciilor oferite
  • asigură implementarea și menținerea conformității sistemului de management al calității cu cetințele specifice

Beneficii:

  • angajare cu contract individual de muncă
  • mediu de lucru dinamic, motivant
  • pachet salarial motivant, în funcție de calificare și performanțe
  • tichete de masă

RECEPȚIONER

Cerințe:

  • Absolventă studii superioare
  • Operare Calculator
  • Abilități de relații cu publicul
  • Persoană dinamică, serioasă, responsabilă
  • Rezistentă la stres

Experiența pe un port similar și cunoașterea aplicației EASY MEDICAL constituie un avantaj la angajare.

Descrierea postului:

  • preluare apeluri telefonice
  • programare/reprogramare clienți
  • înregistrare și eliberare analize
  • distribuire și clasare corespondență
  • diverse sarcini administrative

CV-urile vor fi trimise la adresa [email protected]. Relații suplimentare se pot obține la telefon 0732 142 277 sau 0737 703 304.

Advertisements